معرفی

» معرفی

با درود


دوستانی که علاقمند به علوم معنوی هستند می توانند در این وبلاگ مطالب مفیدی را مرور کنند

اولین نکته که باید به آن پرداخته و یادآور شویم این است که بنده فقط محقق هستم و تجربیات شخصی خودم را عنوان می کنم ، پس هیچگونه ادعایی در باب مطلق بودن مطالب ندارم . و بر ضد آن عقیده دارم که در عالم جز وجود حضرت محبوب هیچ وجودی مطلق نیست . حد اطلاق هر شئی بسته به میزان نزدیکی اش به امر الهی و دوری اش از آن سنجیده می شود . ما در این وبلاگ قصد داریم در کنار هم و با هم رشد کنیم پس هیچگونه ادعای راهبری وجود ندارد .

ما در کنار هم مطالبی از عرفان نظری و علوم ماورای فیزیک که تا کنون با علم بشری اثبات شده یا حداقل به صورت فرضیه ی قابل دفاع ارایه شده است را در این وبلاگ می خوانیم .

تمرینهایی که داده می شود از تمرینهای ساده شروع شده و تا پیشرفته ادامه دارد پس خواهشمندم دوستانی که بعد از چند پست پی در پی به ما می پیوندند ، از مطالب و پستهای نخست شروع به خواندن و تمرین کردن کنند چرا که هر علمی لوازمی دارد و بدون جمع شدن لوازم ، پیشرفت حاصل نمی شود . در علوم معنوی نیز علاوه بر اینکه این جریان صادق است نکته ی ظریف دیگری وجود دارد و آن نکته این است که با رعایت نکردن مقدمات ، نه تنها رشد و هدف مورد نظر به دست نمی آید بلکه گمراهی و خطر نیز هست و کوچکترین گمراهی اختلالات روانی بر اثر قدرت گرفتن قوه ی واهمه بدون قدرت روح و روان است . لذا خواهشمندم که مطالب به دقت و به ترتیب مطالعه و تمرینها به همان ترتیب و دقت انجام شوند .

وقتی میگوییم علوم معنوی ، منظور بحثهای پیچیده و عجیب غریب نیست ، بلکه بسیاری از علومی که تواناییهای به دست آمده از آنها را جزو تواناییهای روح می شماریم ، به باور ما ، تنها تواناییهای ذهن و مغز هستند . بنابر این علوم معنوی به باور ما از پیشبرد قوه ی عاقله و بالفعل کردن قدرتهای مغزی شروع می شوند و به قوه های روحانیه می رسند .

تمرینهایی که در پستهای بعدی داده خواهد شد در کنار مطالب نظری بیان می شوند ، به این جهت که هم دوستان از جهت علمی و نظری با مطالب آشنا باشند و هم عملا چیزی دستگیرشان شود به فضل حضرت دوست .

بحثهای نظری کمترین فایده شان این است که انسان به قوه ای از تشخیص میرسد که هر چیزی را به محض شنیدن باور نخواهد کرد از همین روی برای عزیزانی که با تفکرات معنوی مختلف رو در رو بوده و برخورد می کنند بسیار مناسب است .

فکر می کنم این معرفی کوتاه برای شروع کار مناسب باشد

برای اینکه دوستان در این پست اول دست خالی نباشند ، یک تمرین ساده خدمت عزیزان عرض می کنم .

نفس کامل چیست؟ (نفس به فتح ف )

نفس کامل دارای سه مرحله است . مرحله ی نخست مرحله ی دم که هوا را وارد ریه ها میکنیم

مرحله ی دوم مرحله ی سکته که هوا را در ریه حبس میکنیم

مرحله ی سوم مرحله ی بازدم ، که هوا را از ریه خارج می کنیم

دوستان و یاران عزیز برای شروع کار یک تمرین ساده را انجام بدهند که بسیار مفید بوده و با آن کارهای زیادی داریم

تمرین این است که روزی ده دقیقه ، بر تنفس خود تمرکز بفرمایید و تک تک سه مرحله ی مذکور را به ترتیب و با زمان یکسان و برابر انجام دهید . مثلا اگر دم تا سه شماره کامل شد ، سکته (نگه داشتن نفس در ریه ها) و بازدم نیز به همان اندازه ی سه شماره طول بکشند . پس از مدتی تمرین نفس عزیزان عمیقتر خواهد شد که این امری عادی است و برای تن و جان بسیار مفید

در آخر عرض می کنم که این تمرینات به طور اختصاصی در وبلاگ ارم بلاگ ارایه می شوند و خواهشمندم دوستان کپی نفرمایند.

امیدوارم با تلاش و استمرار ، در کنار هم رشد خوبی داشته باشیم و دریچه هایی تازه از جهان پیرامون و حقیقت خودمان بر ما باز شود .

سپاس

تگ ها :   سلامتی
آخرین مطالب این وبلاگBuy Website Traffic Cheap
Buy website Traffic
ساخت وبلاگ حرفه ایساخت وبلاگ حرفه ای رایگان
Buy Real Traffic  ساخت وبلاگ رایگان